Fotó: Spezia Calcio

Légiósok: Nagy Ádámmal nyert fontos meccset csapata, amely továbbra is remek formában van - videó

Az elmúlt öt bajnokit tekintve a Spezia a hatodik a Serie B-ben, mostani sikerével pedig az összesített tabellán is egyre jobban áll.
Budai László 2024. március 9., szombat 16:21
Szerző: Budai László 2024. március 9., szombat 16:21

Fontos bajnokit játszott a Spezia, amely a Südtirolt fogadta a Serie B-ben. A Nagy Ádámmal felálló hazaiak már a 8. percben vezetést szereztek: Verde éppen a magyar válogatott középpályás ellen elkövetett szabálytalanság után lőtt bombagólt.

Bár a vendégek egy 11-esből szerzett találattal egyenlítettek, a Spezia a második játékrészben egy újabb Verde-találattal be tudta húzni a találkozót és a rendkívül fontos három pontot - a 70 percet játszó Nagy Ádám hasznosan és aktívan futballozott az összecsapáson (2-1).

A Spezia a magyar labdarúgó érkezése óta kifejezetten jó formában játszik, mostani sikerével a 16., rájátszást jelentő helyen áll, de a közvetlenül előtte elhelyezkedő Reggiana már biztos bennmaradó pozícióban van.

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.