Fotó: facebook.com/SpeziaCalcio
A Serie B második fordulójában az előző szezonban még Serie A-s Frosinonét győzte le a Spezia hazai pályán.
Luca D'Angelo ezúttal is kezdőcsapatba jelölte Nagy Ádámot.
A Spezia jól kezdett, de az első félidő hajrájában Cuni révén a vendégek szereztek vezetést. A hazaiak azonban a második félidőben megfordították az állást és megnyerték a mérkőzést.
A 75. percben Esposito 11-esből talált be, a hosszabbításban pedig Aurelio egy kapu előtti kavarodást követően volt eredményes.
Nagy Ádám 88 percet töltött a pályán, hozta a tőle megszokott megbízható játékot, rengeteget futott és sokat ütközött a középpályán.
A Spezia két forduló után négy ponttal a harmadik helyen áll a Serie B-ben.
Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)