Légiósok: Nagy Ádámék fontos meccset húztak be a bajnokságban, ezzel feljutó helyen állnak

Nagy Ádámék hazai pályán nyertek, és jelenleg az olasz másodosztály második - feljutó - helyén állnak.
Csakfoci.hu 2024. október 5., szombat 17:11
Nagy Ádámék hazai pályán nyertek, és jelenleg az olasz másodosztály második - feljutó - helyén állnak.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 5., szombat 17:11

Nagy Ádám a Spezia kezdőcsapatában kapott helyet a Reggiana elleni, hazai pályán 1-0-ra megnyert mérkőzésen a Serie B 8. fordulójában.

A mérkőzésen végig a hazaiak irányították a játékot, és megszerezték a vezetést. Nagy stabil teljesítményt nyújtott a középpályán, hozzájárulva csapata győzelméhez. A Spezia végig magabiztosabban futballozott, így bezsebelte a három pontot, amivel a feljutó második helyre léptek előre.

A megtelt stadionban a szurkolók pedig felfokozott hangulatban ünnepelték Nagyék sikerét.

Olvastad már?
Légiósok: Extra segítséget kaphat a góltalan Ádám Martin, meglepő húzásra készül Makélélé - sajtóhír
Görögországban azt írják, az Aszterasz átállhat kétcsatáros játékra, ami megkönnyítheti Ádám Martin helyzetét is.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz