Fotó: AC Pisa/Facebook

Légiósok: Nagy Ádám ezúttal is vezéregyéniség volt, csapata továbbra is őrzi a Serie A-osztályozót érő helyét

Nagy Ádámék 2-0-ra győztek a Benevento ellen.
Csakfoci.hu 2023. március 18., szombat 18:00
Fotó: AC Pisa/Facebook
Nagy Ádámék 2-0-ra győztek a Benevento ellen.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 18., szombat 18:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nagy Ádám csapata, az olasz másodosztályban szereplő Pisa hazai pályán 2-0-s győzelmet aratott a Benevento ellen.

A magyar válogatott középpályása ezúttal is 90 percet töltött a pályán, és ismét a csapat motorja volt. Nagyék végig szervezetten védekeztek, az ellenfélnek mindössze egy kaput eltaláló lövése volt a teljes mérkőzés során, így a Pisa kapott gól nélkül hozta le az összecsapást.

A hazaiak góljait Moreo és Tramoni szerezte, a három pontnak köszönhetően pedig a Pisa megerősítette ötödik - Serie A-osztályozót érő - helyét a tabellán.

Olvastad már?
Bundesliga: Váratlan vereségbe szaladt bele a Lipcse, a ManCity után a Bochum otthonában is kikaptak Szoboszlaiék - videó
Szoboszlai Dominik és Willi Orbán végig a pályán volt a Bochum ellen, azonban a Lipcse nem tudott győzni. Dárdai Márton nem volt keretben a Herthánál.
Elolvasom
Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.  
Tovább az összes átigazoláshoz