Fotó: fosonline.gr

Légiósok: Megsérült a magyar válogatott játékos, sorsdöntő meccseket hagy ki - sajtóhír

Görögországi beszámolók szerint két hétre kidőlt Kleinheisler László.
Nyikes Zoltán 2023. augusztus 21., hétfő 14:49
Fotó: fosonline.gr
Görögországi beszámolók szerint két hétre kidőlt Kleinheisler László.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. augusztus 21., hétfő 14:49

Rossz hírről számolt be a sportal.gr Kleinheisler Lászlóval kapcsolatban:

a portál azt írja, hogy a magyar válogatott középpályás combizomhúzódást szenvedett a jobb lábában, így kihagyja a Braga elleni Bajnokok Ligája-selejtező 4. körének mindkét felvonását, valamint a görög bajnokság második és harmadik fordulóját is.

A Panathinaikosz játékosáról azt írják, hogy hétfőn, a portugáliai utazás előtti utolsó görögországi edzésen sérült meg.

A 47-szeres válogatott labdarúgó a most futó szezonban három BL-selejtezőn kapott lehetőséget, valahányszor csereként beállva, a Marseille elleni előző találkozón pedig betalált a tizenegyespárbaj során.

Olvastad már?
Légiósok: Úgy néz ki, eldőlt Sallai sorsa a Bundesliga-csapatánál
Fontos bejelentést tett a német Freiburg sportigazgatója, miután Sallai Roland jövőjéről kérdezték. 
Elolvasom
Átigazolások
MTK Budapest
Hegyi Krisztián
Az MTK-t erősíti tavasszal Hegyi Krisztián, a Premier League-ben szereplő West Ham United kapusa kölcsönben érkezik a kék-fehérekhez.
Fradi
Varga Barnabás
Közel kétmilliárd forint érkezhetne a magyar klubhoz.
AEK Athén
Varga Barnabás
A sport24.gr görög lap tegnap esti cikke szerint az AEK Athén továbbra is hajt Varga Barnabásra, aki az elsőszámú célpont a támadósorba.
Tovább az összes átigazoláshoz