Fotó: sport1.maariv.co.il
Zsinórban a harmadi meccsén lőtt gólt Izraelben Koszta Márk.
Továbbra is tartja remek formáját Izraelben a 26 éves magyar támadó, Koszta Márk, aki a Bnei Sakhnin elleni idegenbeli bajnokin a 96. percben mentett pontot csapatának.
A Maccabi Bnei Reineh játékosa 2-1-es hátránynál állt oda a kezezésért megítélt büntetőhöz, majd a bal alsóba helyezett - a kapus ugyan jó irányba vetődött, de nem tudta hárítani a pontos lövést. Koszta így beállította a 2-2-es végeredményt, a hetedik bajnokiján pedig megszerezte a hatodik gólját az izraeli ligában.
A Maccabi Bnei Reineh 27 fordulót követően az alsóházi rájátszás 12. helyén áll, három pont előnnyel a kiesést jelentő pozícióhoz képest.
Olvastad már?

A Barca drámai El Clásicón lépett óriásit a bajnoki cím felé, 900 milliárdért épülhet új Chelsea-stadion - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán.

KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.

Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.