Fotó: uta-arad.ro

Légiósok: Még egyszer sem játszott ennyit a Puskás-díjas magyar csatár a klubjában, bele is sérült - sajtóhír

Továbbra is elég pechesen alakul a nyáron átigazolt Zsóri Dániel aradi pályafutása.
Csakfoci.hu 2025. február 3., hétfő 15:32
Fotó: uta-arad.ro
Továbbra is elég pechesen alakul a nyáron átigazolt Zsóri Dániel aradi pályafutása.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. február 3., hétfő 15:32

Zsóri Dániel az eddigi leghosszabb bevetésén van túl az UTA Arad csapatában, mióta tavaly nyáron a Partiumba igazolt. A korábbi Puskás-díjas magyar támadó végigjátszotta a második félidőt a Hermannstadt otthonában megrendezett bajnokin, de társaihoz és az ellenfélhez hasonlóan ő sem tudott a kapuba találni, 0-0 lett a meccs vége.

A pályán töltött bő 45 perce az eddigi legtöbb volt, amit a pályán tölhetett az eddig inkább epizódszereplő csatár, de könnyen lehet, hogy most várnia kell majd a hasonló lehetőségre, ugyanis a beszámolók szerint megsérült. A szünetben beállt Zsóri bokasérülést szenvedett, a lába feldagadt, így már nem tudott a csapattársaival edzeni, és - valószínűleg - a csütörtöki, Iași (Jászvásár) elleni idegenbeli meccsről is hiányozni fog majd a sportarad.ro cikke szerint.

Zsóri eddig 11 bajnoki találkozón 183 percet játszott, gólt még nem szerzett, 1 asszisztja volt még decemberben.

Olvastad már?
Fradi: Gróf Dávid visszatért a klubhoz - Hajnal elárulta az átigazolás hátterét
Az FTC nyárig szóló szerződést kötött Gróf Dáviddal, aki korábban már erősítette a zöld-fehéreket. 
Elolvasom

 

Átigazolások
Újpest
Egy játékos kikerült a keretből
Hivatalos közleményben jelentette be az Újpest, hogy André Duarte kikerült a csapat első keretéből, így a hátvéd a továbbiakban nem a csapattal készül.
Újpest
Eldőlt Krznar sorsa
A Csakfoci információi szerint az Újpestnél a Debrecen elleni kiütéses vereség ellenére maradt még bizalom Damir Krznar vezetőedző és stábja irányába, így egyelőre nem lesz edzőváltás a csapatnál.
Nyíregyháza
Szabó István távozott
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az NB I-ben sereghajtó Nyíregyháza hivatalosan is bejelentette, hogy Szabó István vezetőedző távozik a csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz