Légiósok: Meccset döntött el Bolla 110 kilométer/órás bombagólja Ausztriában - videó

A válogatott Bolla Bendegúz góljával a Rapid Wien 1-0-ra nyert a Wacker Innsbruck otthonában a labdarúgó Osztrák Kupa első fordulójában, vasárnap.
Csakfoci.hu 2025. július 27., vasárnap 19:13
A válogatott Bolla Bendegúz góljával a Rapid Wien 1-0-ra nyert a Wacker Innsbruck otthonában a labdarúgó Osztrák Kupa első fordulójában, vasárnap.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. július 27., vasárnap 19:13

A bécsi klub honlapja szerint a 27-szeres válogatott jobbhátvéd végigjátszotta a meccset, amelynek 78. percében szabadrúgásból úgy talált be Bolla Bendegúz, hogy a labda a kapufáról vágódott a hálóba. Ausztriai beszámolók azt írják,

a bomba 110 kilométer/órával vágódott az innsbrucki hálóba.

Sikerével a Rapid a legjobb 32 közé került a kupasorozatban.

Svédországban Csongvai Áron is végig a pályán volt a stockholmi AIK-ban, amely meglepetésre csak 0-0-s döntetlent játszott hazai pályán az újonc Öster ellen. Nem sokon múlt Csongvai vasárnapi győztes gólja sem, de egy szabadrúgást követő fejesénél nagyot védett a vendégek kapusa a hosszabbításban.

Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
Tovább az összes átigazoláshoz