fotó: nafta1903.si
Csóka Dominik volt a Lendva nyerőembere az NK Carda Martjanci elleni Szlovén Kupa-mérkőzésen.
A nyolcaddöntőkkel folytatódtak a Szlovén Kupa küzdelmei, amelyben a Lendva a harmadosztályú NK Carda Martjanci ellen lépett pályára.
A mérkőzés hőse Csóka Dominik lett, aki a 9., és a 18. percben is gólt szerzett, és erre csak eggyel tudott felelni a Martjanci, Svit Potrbin révén.
A Lendva 2-1-es győzelemmel jutott a negyeddöntőbe.
Szlovén Kupa, nyolcaddöntő
NK Carda Martjanci-Lendva 1-2 (Potrbin 15., ill. Csóka Dominik 9., 18.)
Olvastad már?
Ez igen! Két Fradi-Újpest derbi lesz négy napon belül: itt az MK-negyeddöntő és a bajnoki időpontja - hivatalos
Április 2-án a Magyar Kupában, míg 6-án a bajnokságban rendeznek Ferencváros-Újpest összecsapást.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Szendrei aláírt
Hivatalossá vált, hogy a ZTE középpályása, Szendrei Norbert Újpestre szerződött. A magyar játékos a BL-szereplő Sabah ajánlatára mondott nemet a lilák kedvéért.
Fradi
Corbut figyelik
Az Európa Liga-főtáblás Sturm Graz folyamatosan figyelemmel követi Corbu Máriusz nemzetközi kupás mérkőzéseit.
ETO
Nagy tehetség írt alá
Nicolae Rotaru személyében 20 éves moldáv csatár érkezett az ETO FC-hez - a fiatal támadót a moldovai bajnokcsapatból, az FC Petrocub Hincestiből vették meg.