Légiósok: Koszta továbbra is szárnyal, ezúttal idegenben szerzett győztes gólt

A Maccabi Bnei Raina Koszta Márk góljával 1-0-ra győzött a Hapoel Jerusalem otthonában.
Póczik Dávid 2023. március 11., szombat 19:43
A Maccabi Bnei Raina Koszta Márk góljával 1-0-ra győzött a Hapoel Jerusalem otthonában.
Szerző: Póczik Dávid 2023. március 11., szombat 19:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Koszta Márk csapata, az izraeli élvonalban vitézkedő Maccabi Bnei Raina a Hapoel Jerusalem otthonába látogatott a bajnokság 26. fordulójában.

A korábbi U21-es magyar válogatott labdarúgó múlt szombaton mesterhármast szerzett a Nes Tziona elleni 3-2-s győzelem alkalmával. A 26 éves csatár ott folytatta a gólgyártást, ahol a múlt héten abbahagyta: Koszta az 59. percben vette be a fővárosiak kapuját, amivel csapata végül begyűjtötte a három pontot. Koszta ezzel új klubjában ötödször volt eredményes, a hatodik fellépésén.

A magyar támadó együttese a 12. helyen zárta a liga alapszakaszát, így az alsóházi rájátszásban küzdenek majd a továbbiakban.

Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz