Aligha engedi el télen a Bournemouth a magyar hátvédet, akiért most 40 millió fontnál többet is elkérhetnek,
A Bournemouth nagyon szeretné megtartani Kerkez Milost ebben a hónapban, klubja nem akarja eladni őt sem a Manchester Unitednek, sem más csapatnak a téli átigazolási időszakban - írja a Tribal Football.
Hozzáteszik, hogy bár a Vörös Ördögöknek nagyobb szükségük van rá, mint mondjuk a szintén érdeklődő Liverpoolnak, de nem biztos, hogy jelenleg megengedhetik maguknak, a magyar balhátvédet ugyanis 40 millió fontra taksálja a klubja, egy téli átigazolás esetén ennél valószínűleg még magasabb lenne az ára.
Így Kerkeznek minden bizonnyal a nyári holtszezonig kell várnia, hogy álmai átigazolása megvalósuljon - fogalmaznak.
Olvastad már?

NB I: Két vb-n járt, az előző BL-idényben a Manchester City ellen is játszott, most a Loki szemelte ki
Ingyen szerezhetne meg jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező védőt a DVSC, de vannak vetélytársak.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Válthatott a DAC nagy tehetsége
Több olasz lap és a Transfermarkt is tényként állítja, hogy a DAC 16 éves magyarja, Bősze Levente az olasz élvonalbeli Como korosztályos együttesébe szerződött.

Légiósok
Nikitscher Portugáliában
A kilencszeres magyar válogatott Nikitscher Tamás elhagyta a Real Valladolidot és a portugál első osztályú Rio Ave csapatába szerződött. 4 évre írt alá.

Légiósok
Nikitscher Portugáliába igazol?
Nikitscher Tamás hétfőn útnak indult Spanyolországból Portugáliába, ahol a Rio Ave csapatához csatlakozhat, amennyiben az éjfélkor lejáró határidő előtt sikerül lezárni az átigazolásával kapcsolatos hivatalos ügyeket. (nso.hu)