Légiósok: Hamarosan eldől, hol folytatja Ádám Martin - innen van kérője

Van megkeresése a magyar válogatott csatárnak, aki januárban már az új klubjánál kezdené meg a felkészülést.
Csakfoci.hu 2024. december 3., kedd 17:26
Van megkeresése a magyar válogatott csatárnak, aki januárban már az új klubjánál kezdené meg a felkészülést.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 3., kedd 17:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Itthonról is van érdeklődés több klub részéről, és a múlt hét végén megérkezett külföldről az első hivatalos keleti ajánlatunk. Hamarosan döntést hozunk a folytatásról, hogy januárban, a téli felkészülést Martin már az új csapatában kezdhesse meg

– nyilatkozta a Nemzeti Sportnak a november eleje óta csapat nélküli magyar válogatott csatár, Ádám Martin menedzsere, Papp Gábor.

Átigazolások
Budafokon folytatja
Pekár László
Budafokon folytatja pályafutását Pekár László, aki legutóbb a BVSC-Zugló játékosa volt. (budafokimte.hu)
Egy év után hazatért
Szilágyi Szabolcs
A román másodosztályban szereplő Unirea Slobozia hivatalos oldalán jelentette be Szilágyi Szabolcs szerződtetését.
Kozármisleny
Két játékos érkezett
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny között évek óta sikeresen működik a kooperációs megállapodás értelmében Bene Domonkos és Szűcs Patrik is az NB II-es klubnál szerepel majd a következő idényben.
Tovább az összes átigazoláshoz