Fotó: rbleipzig.de
Szombaton várhatóan ismét a magyar kapus nevével kezdődik majd a lipcseiek összeállítása.
Az előző hétvégén rendezett RB Leipzig-Freiburg (3-1) bajnokin kellett a szünetben lecserélni Gulácsi Pétert. A kisebb sérüléssel bajlódó magyar kapus kedden nem is védett a St. Pauli elleni Német Kupa-meccsen (4-2), igaz, azon egyébként is az volt a terv, hogy Maarten Vandevoordt áll majd a kapuban, és Gulácsi a kispadra le is ült.
Marco Rose még a keddi győzelem után árulta el, hogy első számú kapusa szombaton, a Borussia Dortmund elleni rangadón várhatóan már visszatérhet.
- Már a kupameccsen is képes lett volna játszani, igaz, még mindig van egy kis problémája. De ennek nem szabadna nagy gondot okozni a Dortmund ellen - mondta Rose.
Olvastad már?
Légiósok: Szoboszlai már kommentálta is a két nagy kihagyott helyzetét - videó
A magyar válogatott támadónak nem sok szerencséje van mostanában a helyzeteivel.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)