Légiósok: Gólllal és gólpasszal lett a meccs embere Bolla Bendegúz

A magyar válogatott Bolla Bendegúz remek játékának is köszönhetően aratott 3-1-es győzelmet a Servette a vendég Lausanne Ouchy felett a svájci labdarúgó-bajnokságban.
Csakfoci.hu 2024. február 4., vasárnap 21:28
A magyar válogatott Bolla Bendegúz remek játékának is köszönhetően aratott 3-1-es győzelmet a Servette a vendég Lausanne Ouchy felett a svájci labdarúgó-bajnokságban.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 4., vasárnap 21:28

A vasárnapi mérkőzésen az angol Wolverhampton Wanderers kölcsönjátékosa előbb előkészítőként jeleskedett, majd a második félidő elején gólt szerzett, így 3-0-s előnyhöz juttatta a csapatát, amely végül 3-1-re verte a sereghajtót.

A 24 éves Bolla Bendegúzt a 84. percben lecserélték, de a 14-szeres válogatott futballistát így is a meccs legjobbjának választották.

A Servette a 22 fordulós alapszakaszt 41 ponttal a második helyen zárta a Young Boys mögött, így a felsőházban folytathatja a szereplését. (MTI)

Olvastad már?
Légiósok: Három magyar is kezdett a Bundesliga-meccsen, a visszatérő Gulácsi lehúzta a rolót - videó
Hosszú idő után újra Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal kezdett az RB Leipzig, amely hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Schäfer Andrással felálló Union Berlint a labdarúgó Bundesliga 20. fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz