Fotó: Philadelphia Union
A Philadelphia Gazdag Dániellel a kezdőben győzte le a mexikói Mazatlánt a Ligák Kupájában.
Az első félidő végén emberhátrányba került az Union, miután Baribót kiállította a játékvezető. Ennek ellenére Gazdagék a szünetig Uhre góljával megszerezték a vezetést.
A második játékrész elején azonban egyenlítettek a mexikóiak. Gazdag Dánielt a 82. percben lecserélték, így a 11-eseknél mér nem volt a pályán. A szétlövésben jobbnak bizonyult a Philadelphia, amely így bejutott a Ligák Kupája elődöntőjébe, ahol a Columbus lesz az ellenfele.
Átigazolások
Kádár visszavonult
Kádár Tamás
Befejezi profi pályafutását Kádár Tamás, a magyar válogatott 57-szeres védője, aki közel húsz éven át volt meghatározó szereplője a magyar futballnak.
Nyíregyháza
Antonov hosszabbított
A Nyíregyháza hivatalos oldalán jelentette be, hogy egy évvel meghosszabbította Nemanja Antonov szerződését.
Vidi/KTE
Derekas Zoltán
Információink szerint a Kecskeméttől érkezhet játékos a Videotonhoz.