Fotó: Philadelphia Union

Légiósok: Gazdag vezérletével jutott be a negyeddöntőbe a Philadelphia - videó

A magyar válogatott támadó két gólpasszt is kiosztott a Cincinnati elleni Leagues Cup-nyolcaddöntőben.
Budai László 2024. augusztus 14., szerda 9:45
Fotó: Philadelphia Union
A magyar válogatott támadó két gólpasszt is kiosztott a Cincinnati elleni Leagues Cup-nyolcaddöntőben.
Szerző: Budai László 2024. augusztus 14., szerda 9:45

Gazdag Dániel pazar játékkal járult hozzá, hogy a Philadelphia 4-2-re nyerjen a Cincinnati otthonában, ezzel bejusson az észak- és közép-amerikai klubok számára kiírt Leagues Cup negyeddöntőjébe. A magyar válogatott támadó a Union első és második találatánál is gólpasszt jegyzett (az elsőnél nem is akármilyet), de a harmadik gól előtti támadás is tőle indult.

A Union ezzel nagy bravúrt ért el, a Cincinnati ugyanis a bajnokságban a Keleti-konferencia második helyén áll, míg Gazdagék csak a tizedikek. A magyar játékos csapata a negyeddöntőben a mexikói élvonalbeli Mazatlan FC-vel küzd majd meg.

Gazdag első gólpassza

Gazdag második gólpassza

A Union harmadik gólja (a támadás Gazdagtól indult)

Olvastad már?
Fradi-Midtjylland: „Rémálomkezdés", „Megrendült csapat", „Elküldték a magyarokat szalámiért" - a dánok az övéiket is ütik a budapesti meccs után
Dániai lapszemle a Ferencváros-Midtjylland (1-1) BL-selejtezős visszavágó után osztályzatokkal és értékelésekkel.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Újpest
Az ex-Dinamo-edző jöhet
Az m4sport.hu információi szerint a Dinamo Zagreb, a Maribor és a Celje korábbi edzőjét, Damir Krznart nevezhetik ki hétfőn Újpesten.
Újpest
Grzelak távozott
Bartosz Grzelak vezetőedzői megbízatása megszűnik Újpesten - jelentette be Ratatics Péter klubelnök az ETO elleni vereséget követően.
Fradi
Georgiai válogatott érkezhet?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros legújabb kiszemeltje a georgiai középpályás, Anzor Mekvabishvili, aki az Universitatea Craiova színeiben futballozik.
Tovább az összes átigazoláshoz