Fotó: facebook.com/philadelphiaunion

Légiósok: Gazdag nagyon fontos góllal kezdte a szezont - videó

Gazdag Dániel 92. percben szerzett góljával mentett pontot a Philadelphia Union a vendég Chicago Fire ellen szombaton az észak-amerikai labdarúgóliga (MLS) idei szezonjának első fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. február 25., vasárnap 9:12
Fotó: facebook.com/philadelphiaunion
Gazdag Dániel 92. percben szerzett góljával mentett pontot a Philadelphia Union a vendég Chicago Fire ellen szombaton az észak-amerikai labdarúgóliga (MLS) idei szezonjának első fordulójában.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 25., vasárnap 9:12

A magyar válogatott csatár első találatát még les miatt érvénytelenítették a második félidő elején, de a hajrában remek fejessel egyenlített ki 2-2-re.
- Fantasztikus volt a hangulat - kezdte nyilatkozatát a klub közösségi oldalán Gazdag Dániel. - Kicsit lassan kezdtük a meccset, ahogy kedden a Costa Rica-i csapat ellen is, de a második már félidő sokkal jobban sikerült, tudtunk gólokat szerezni, csakhogy ez nem volt elég, úgyhogy fejlődnünk kell - utalt arra, hogy öt napja 3-2-re nyertek a Saprissa vendégeként az észak-amerikai Bajnokok Ligájában, akkor a magyar légiós két gólpasszal járult hozzá a sikerhez. (MTI)

Nézd meg Gazdag gólját:

Átigazolások
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Tovább az összes átigazoláshoz