Fotó: twitter.com/PhilaUnion

Gazdag ismét betalált az MLS-ben, ezzel gólrekorder lett klubjában a magyar válogatott játékos - videó

Gazdag Dániel 57. gólját szerezte az Union színeiben, ezzel gólrekorder lett klubjában.
Póczik Dávid 2024. május 1., szerda 8:40
Fotó: twitter.com/PhilaUnion
Gazdag Dániel 57. gólját szerezte az Union színeiben, ezzel gólrekorder lett klubjában.
Szerző: Póczik Dávid 2024. május 1., szerda 8:40

Gazdag Dániel ismét gólt szerzett, csapata, a Philadelphia Union viszont ennek ellenére 3-2-re kikapott a vendég Seattle Sounderstől az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS).

A Philadelphia az első félidőben gyengén játszott, a Sounders a szünetre 3-0-ás előnybe került, a fordulás után viszont az 55. percben előbb szépített a házigazda, majd az 57. percben a magyar válogatott támadó fejjel vette be a rivális kapuját és egyre csökkentette a különbséget.

Gazdag a 65. percben ismét eredményes volt, de gólját les miatt érvénytelenítették, csapata pedig a lefújásig nem tudott kiegyenlíteni. A 28 éves futballista 57. gólját szerezte az Union színeiben, ezzel klubcsúcsot állított fel, a szezonban pedig nyolcadik meccsén hatodik bajnoki találatát jegyezte. A Philadelphia jelenleg 13 ponttal a Keleti főcsoport hetedik helyén áll. (MTI)

Gazdag gólja

Átigazolások
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Tovább az összes átigazoláshoz