Fotó: facebook.com/nafta1903
A 25. forduló válogatottjába került Dragóner Áron a szlovén élvonalban.
Bekerült a forduló csapatába Dragóner Áron, az NK Nafta Lendva magyar védője remek teljesítményével kiérdemelte a helyét a szlovén bajnokság 25. fordulójának legjobbjai között, többek között csapattársa, Darko Hrka társaságában.
Mint ismert, a Nafta a forduló csütörtöki játéknapján hazai pályán 3-2-re legyőzte a Domžale csapatát, a győzelemből pedig góllal vette ki a részét Dragóner, aki végig stabil teljesítményt nyújtott, így kiérdemelte helyét a forduló csapatában.
Olvastad már?
Kerkez Yamalt is veri és a Marcát is elkápráztatta: "A Premier League egyik legértékesebb ékköve a Realt is érdekli"
"Iraola tanítványa elkápráztatja Európát: Milos Kerkez a Premier League egyik legértékesebb ékköve" - ezzel a felütéssel közölt cikket a mértékadó spanyol sportnapilap, a Marca Kerkez Milosról pénteken. Mint írják, a magyar balbekk/balszélső kiemelkedik angol klubjánál, a Bournemouthnál és a következő szezonra már európai nagycsapatok nézték ki maguknak.
Elolvasom
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)