Fotó: x.com/sv98
A Hertha idegenben szenvedett vereséget a német másodosztályban.
A Hertha BSC szombat délután 3-1-re kikapott a Darmstadt otthonában, a német másodosztály 12. fordulójában. A találkozón a berlini csapat szerzett vezetést, azonban a hazaiak még az első félidőben egalizálni tudtak, végül pedig otthon tartották a három pontot.
A fővárosiaknál Dárdai Palkó kezdőként 82 percet kapott az összecsapáson, míg Dárdai Márton eltiltás (öt sárga lap) miatt hiányzott. A BSC jelenleg a 9. a Bundesliga 2-ben.
Olvastad már?
Már januárban lejárhat Ádám Martin ideje a klubjánál: "Totális csalódást okozott"
Görög sajtóhírek szerint elképzelhető, hogy már az idény felénél megpróbálnak megválni klubjánál a magyar csatártól.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
A volt Fradi-edző nagy lehetősége
Szerb lapinformációk szerint januártól Dejan Stankovic veszi át a Crvena zvezda irányítását és visszatér Belgrádba.
Gyirmót
Katona távozott
A napokban gyirmóti szerződése azonnali hatályú egyoldalú felmondását kezdeményezte Katona Máté, így a középpályás távozott az NB III-as együttestől.
ZTE
Kiss hosszabbított
A Zalaegerszeg hivatalos felületein tudatta, hogy Kiss Bence szerződését 2027-ig meghosszabbították.