Fotó: x.com/HerthaBSC

Légiósok: Dárdai Márton végig a pályán volt, nagyot fordított idegenben a Hertha

Dárdai Márton végig a pályán volt, fontos mecset nyert meg idegenben a Hertha.
Csakfoci.hu 2024. november 29., péntek 20:23
Fotó: x.com/HerthaBSC
Dárdai Márton végig a pályán volt, fontos mecset nyert meg idegenben a Hertha.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. november 29., péntek 20:23
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A német másodosztály 14. fordulójában a Hertha BSC idegenben 3-1-re győzött a Magdeburg otthonában, ezzel a német fővárosiak a nyolcadik helyre léptek előre a tabellán.

A találkozón a hazai csapat került előnybe, azonban a BSC a második félidőben fordított, így három ponttal gazdagodott. Dárdai Márton végig a pályán volt az összecsapáson, míg Dárdai Palkó a 90. percben szállt be a kispadról.

Olvastad már?
Meredek: Marco Rossit egy másik európai válogatott vinné el Magyarországról - sajtóhír
Lapinformációk szerint sikeres magyarországi munkája miatt egy másik európai válogatottnál, illetve labdarúgó-szövetségnél merült fel Marco Rossi szerződtetése.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz