Légiósok: Bravúrokkal és potyával zárt a magyar kapus a PL-csapat ellen - videó

A korábbi fehérvári és felcsúti hálóőr, Tóth Balázs kezdőként védte végig a Blackburn Rovers kapujában a Wolverhampton elleni FA-kupa meccset vasárnap.
Csakfoci.hu 2025. február 9., vasárnap 15:33
A korábbi fehérvári és felcsúti hálóőr, Tóth Balázs kezdőként védte végig a Blackburn Rovers kapujában a Wolverhampton elleni FA-kupa meccset vasárnap.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. február 9., vasárnap 15:33

Tóth Balázst a kezdőcsapatba jelölte blackburni edzője, John Eustace az élvonabeli Wolverhampton Wanderers elleni FA-kupameccsre. A magyar kapusnak eléggé felemásan sikerült a találkozó a beszámolók szerint. Egyrészt több remek védése is akadt, elsősorban a második félidőben, például a 84. percben, amikor lábbal hárította Cunha közeli lövését, vagy épp nem sokkal korábban, amikor a brazil távoli bombáját tolta ki bravúrral.

Eköben a BBC tudósítása szerint Tóth erősen benne volt a vendégek első góljában, amikor Gomes nem túl erős és nem is túl jól helyezett lövése átcsorgott rajta, illetve kifogásolták az angolok azt is, hogy a magyar hálóőr lábbal nem volt túl magabiztos, különösen akkor, amikor a Farkasok játékosai letámadták.

A Wolverhampton végül 2-0-s győzelmével továbbjutott, a Championship 6. helyén álló Blackburnnek - amelynek kapujában Tóth második alkalommal kapott szerepet - pedig maradtak a bajnoki küzdelmek.

Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.
Tovább az összes átigazoláshoz