Légiósok: Azonnali pirosat ért Gazdag megtaposása, csapata ott van a legjobb nyolc között - videó

Gazdagék ott vannak a legjobb nyolc között az MLS rájátszásában.
Csakfoci.hu 2023. november 9., csütörtök 10:01
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 9., csütörtök 10:01

A Gazdag Dániellel felálló Philadelphia Union bejutott a nyolc közé az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) rájátszásában, miután a magyar légiós csapata a hazai, 3-1-es győzelem után idegenben 1-0-ra nyert a New England Revolution ellen.

A liga honlapja szerint a 27 éves válogatott középpályás végigjátszotta a találkozót, amelyen a Philadelphia a 44. percben emberelőnybe került, egy Gazdag ellen elkövetett szabálytalanság után. A találkozó minden eldöntő gólját végül a 79. percben Chris Donovan szerezte, aki egy oldalról beívelt szabadrúgás után talált a hálóba. (MTI)

Gazdagot megtapossák (1:55-től):

Lesz-e újra Paintsil-gól a Groupamában? - egy jó félidővel a Fradi és mi is nagyot nyerhetünk
Az Európa Konferencia Liga-csoportkör egyik, ha nem a legfontosabb mérkőzését játssza csütörtök este 18:45 órai kezdettel a Ferencváros, amely a Genket fogadja a Groupama Arénában. Az EKL-csoportkör 4. fordulójának mérkőzését te is élőben követheted majd az M4 Sport csatornáján, a meccset pedig még izgalmasabbá teheted egy kis sportfogadással, amihez lejjebb tippeket is adunk.
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.