Fotó: omonoiafc.com.cy
Pénteken játszik az Omonia, de Lang Ádám nélkül.
A ciprusi bajnokságban mindössze tíznapos volt a pihenő, csütörtökön máris kezdetét vette a 16. forduló.
A pénteki játéknapon játszik a Lang Ádámot is foglalkoztató Omonia Nicosia, ám az AEK Larnaca elleni idegenbeli találkozón biztosan nem fog pályára lépni a magyar védő, aki vírusos megbetegedés miatt nem került be a meccskeretbe - írja az Omonia hivatalos oldala.
Mint ismert, a 70-szeres válogatott játékos jövője kérdésessé vált a ciprusi klubjánál, korábbi sajtóhírek szerint nem tölti ki a nyárig szóló szerződését, honlapunk pedig azt is megírta, melyik két NB I-es csapat érdeklődik iránta.
Olvastad már?

NB II: Komoly élvonalbeli rutinnal rendelkező csatárt igazolna a Honvéd
Honlapunk úgy tudja, hogy két klub is vinné a Nyíregyháza támadóját.
Elolvasom
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.