Ausztriában folytatja pályafutását a Kaposvár, a Haladás, a ZTE, az ETO és a Budafok korábbi technikás középpályása.
Értesüléseink szerint az ASK Marz együttesében játszik tavasszal Kulcsár Kornél. A csapat a Burgenlandligában szerepel, ami osztrák negyedosztálynak felel meg. Úgy tudjuk, nyártól visszatérne Magyarországra a technikás játékos.
A 32 éves középpályás a legsikeresebb időszakát a Kaposvárnál és a Budafoknál töltötte, összesen 100 NB I-es meccse van, melyeken 4 gólt szerzett és kiosztott 20 gólpasszt. Az NB II-ben 24 találat és 26 gólpassz a mérlege.
Kulcsárt fiatalon nagy tehetségnek tartották, több alkalommal szerepelt a korosztályos válogatottakban.
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
Yaakobishvili Áron a válogatott meccsek miatt már nem védhet az FC Andorra csapatában és Barcelonába tér majd vissza. De kérdés, hogy meddig.
Légiósok
Szalai Attila
Szalai Attila maradhat a Pogon Szczecin játékosa. A lengyel klub tárgyal a német Hoffenheim együttesével a védő kivásárlásáról, és hároméves szerződést kínálna neki. (gol24.pl)
Ferencváros
Cebrail Makreckis
Információink szerint reális esély van arra, hogy Cebrail Makreckis távozzon az FTC-től.