Ádám Martin szerezte az Ulsan Hyundai győztes gólját a dél-koreai labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában.
A sereghajtó Suwon elleni, vasárnapi mérkőzésen a magyar válogatott támadó a 76. percben állt be, és a 86. percben értékesítette az együttese győzelmét érő büntetőt. Ádám három perccel később sárga lapot kapott.
A 28 éves csatár, aki korábban vádlisérüléssel bajlódott, idénybeli harmadik gólját szerezte, hét bajnoki óta veretlen és sorozatban hat győzelemnél járó csapata pedig 13 pontos előnnyel vezeti a bajnokságot. (MTI)
Az összefoglaló:
Olvastad már?
Szoboszlai reakciója, amikor a jövőjéről faggatták: "Következő kérdés!"
Szoboszlait a Bayern elleni győzelmet követően kérdezték meg arról, hogy a következő idényben is az RB Leipzig játékosa lesz-e.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Cissé új csapata
Az Egyesült Arab Emirátusokban szereplő Ittihad Kalba bejelentette a Ferencvárostól szerződése lejártával távozott Ibrahim Cissé leigazolását.
ETO
Tóth Törökországban
Törökországba igazolhat az ETO FC fiatal középpályása, Tóth Rajmund.
Légiósok
Gazdag Dániel
Thomas Müller csapattársa lehet a klubváltás előtt álló Gazdag Dániel.