Légiósok: Ádám Martin szinte az utolsó pillanatban talált be, de ezután jött az igazi dráma - videó

A magyar válogatott csatár közvetlen közelről, fejjel vette be az ellenfél kapuját.
Budai László 2023. július 12., szerda 14:09
Szerző: Budai László 2023. július 12., szerda 14:09

Szinte a mérkőzés utolsó percéig hátrányban volt az Ádám Martinnal felálló Ulsan Hyundai a hazai, Incheon elleni bajnokin a dél-koreai bajnokság szerdai játéknapján. A magyar válogatott csatár azonban a 91. percben fejjel eredményes tudott lenni, ezzel úgy tűnt, egy pontot megment csapatának.

A dráma viszont csak ezután jött: az Incheon ugyanis egy nagy szóló utáni góllal a 95. percben mégis maga javára fordította a mérkőzést (1-2).

Az Ulsan így is toronymagasan, 16 ponttal vezeti az élvonalat.