Fotó: AC Pisa/Facebook
Harmincnyolcszoros olasz válogatott lehet a Pisa vezetőedzője.
Az olasz átigazolási ügyekben szinte mindig tévedhetetlen Gianluca Di Marzio szerint Alberto Aquilani lesz a Serie B-ben szereplő és Nagy Ádámot is foglalkoztató Pisa vezetőedzője.
Aquilani játékosként az AS Romában töltötte a legeredményesebb éveit, ahol kétszer nyert Olasz Kupát, valamint Szuperkupát, de játszott az AC Milanban és a Juventusban is. A válogatottban harmincnyolc mérkőzésen jutott szóhoz. Legutóbb a Fiorentina Primavera csapatát edzette.

A 38 éve szakember Luca D'Angelo helyét veszi át a kispadon, akivel az idei szezonban csak a 11. helyet érte el a csapat. D'Angelo 2018-tól vezette a Pisát, tavaly nyáron menesztették, de aztán szeptemberben a rossz bajnoki rajt után visszahívták.
Átigazolások
Nafta
Zalaegerszegi próbajátékosok
A ZTE második csapatából próbajátékon szerepelt a szlovén élvonalbeli Naftában Vert Bence, Ayodele Olawale, Horváth Zalán, Barbarics Martin és Király Marcell. (planetnogomet.si)
Szeged
Próbajáték
A Csákvár ellen lejátszott felkészülési mérkőzésen pályára lépett a Szeged színeibena 30 éves Rostislav Prokop, aki az előző idényben a Tiszakécske kapusa volt.
Kozármisleny
Távozott a kapus
A Kozármisleny bejelentette, hogy Oroszi István távozik a klubtól. A 25 éves hálóőr 2024 eleje óta erősítette az NB II-es csapatot.