Fotó: twitter.com/LommelSKOff

Légiósok: A magyar válogatottba ismét meghívott támadó ezúttal gólpasszal jelentkezett - videó

Vancsa Zalán ezúttal egy gólpasszt osztott ki a belga másodosztályban.
Póczik Dávid 2024. március 16., szombat 18:27
Fotó: twitter.com/LommelSKOff
Vancsa Zalán ezúttal egy gólpasszt osztott ki a belga másodosztályban.
Szerző: Póczik Dávid 2024. március 16., szombat 18:27

A belga másodosztály 26. fordulójában a Lommel SK hazai pályán hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte az Anderlecht U23-as együttesét. Az összecsapáson ezúttal gólpasszal jelentkezett a magyar válogatott keretébe a héten meghívott 19 éves támadó, Vancsa Zalán.

Vancsa az első félidőben, nagyszerű mozdulattal tálalt a gólszerző csapattársa elé, ezzel a találattal egalizált a Lommel. Vancsáék a három pontnak köszönhetően a második helyre léptek fel a tabellán. A szezonban tíz gólnál járó magyar légiósnak egyébként a szombati meccs volt az 50. bajnokija klubja színeiben.

Olvastad már?
Légiósok: Kerkezért két angol óriásklub csatázhat a nyáron - sajtóhír
Angliai lapinformációk szerint a Chelsea nagy versenyben lehet a nyáron a Bournemouth magyar válogatott játékosa, Kerkez Milos megszerzéséért - méghozzá a Manchester Uniteddel csatázva. 
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Márton Gábor
Márton Gábor sportigazgatóként csatlakozik az NB II-es csapathoz.
Videoton
Marad a fiatal
Szerződést hosszabbítottak 18 éves támadó középpályásukkal, Ekbauer Tamással, aki jelenleg kölcsönben, Veszprémben szerepel.
Paks/Honvéd
Vécseit akarják Kispesten
Az elmúlt hat évben öt bajnoki címet és három kupagyőzelmet is bezsebelő Vécsei Bálinttal erősítene az NB I felé tartó Honvéd.
Tovább az összes átigazoláshoz