Légiósok: A magyar válogatott támadó klubja idegenben lépett a nagy siker kapujába - videó

Vancsa Zalánnal a csapatban érte el első nagy célját a belga Lommel a playoff-döntőben. 
Csakfoci.hu 2024. május 12., vasárnap 17:56
Vancsa Zalánnal a csapatban érte el első nagy célját a belga Lommel a playoff-döntőben. 
Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 12., vasárnap 17:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar válogatott Vancsa Zalán egy hete ismét gólt szerzett a belga elsőosztályba jutásért harcoló Lommel SK-ban, de csapata végül csak 1-1-s döntetlent játszott hazai pályán a Deinze gárdája ellen, így ma idegenben kellett kiharcolni a győzelmet.

A Lommel - a soraiban ezúttal is a házi gólkirály Vancsával - végül az ellenfél pályáján harcolta ki vasárnap a playoff-győzelmet, miután 2-1-re nyert Talvitie és Diego Rosa góljával.

Ezzel a mérkőzés 94. percében besárgult magyar légiós klubja az élvonal 14. helyezettjével, a KV Kortrijkkal játszhat majd a feljutásért.

A Lommel győztes gólja:

Olvastad már?
Ebben a csapatban folytathatja a nyártól a magyar válogatott alapembere - sajtóhír
Hamarosan eldőlhet az Olaszországban légióskodó magyar válogatott középpályás, Nagy Ádám sorsa.
Elolvasom
Átigazolások
Távozott a vezetőedző
Feczkó Tamás
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Feczkó Tamás távozik a Honvéd kispadjáról.
Kispesten folytathatja
Deian Boldor
A csakfoci.hu információi szerint Deian Boldor közel áll ahhoz, hogy a Budapest Honvéd FC játékosa legyen.
ETO
Borbély Balázs
"Nem szeretnék ezzel foglalkozni és nem is akarom ezt kommentálni. A szerződésem 2027-ig Győrhöz köt, és itt a pont" - mondta a Kisalföldnek Borbély Balázs, amikor az FTC-s pletykákról kérdezték.  
Tovább az összes átigazoláshoz