Légiósok: A magyar válogatott támadó két góllal lett a sorsdöntő bajnoki hőse - videó

Vancsa Zalán duplázott, csapata, a belga Lommel pedig 3-1-re győzött a Beveren elleni másodosztályú rangadón pénteken.
Csakfoci.hu 2024. április 19., péntek 22:00
Vancsa Zalán duplázott, csapata, a belga Lommel pedig 3-1-re győzött a Beveren elleni másodosztályú rangadón pénteken.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 19., péntek 22:00

Vancsa Zalán már a 4. percben vezetést szerzett egy szemfüles góllal a Lommelnek, majd hiába egyenlített a vendégcsapat a második félidő elején, Vancsa két perccel később újra előnyhöz juttatta csapatát a bal oldalon előretörve (egyes források Bateau öngóljaként jegyzik a találatot, de a Lommel klubhonlapján is a légiós szerepel a második gól szerzőjeként).

A Lommel végül 3-1-re győzött, így a negyedik végzett az alapszakaszban, és csatázhat a playoffban a feljutásért. Nem kis részben a 19 éves magyar válogatott támadónak köszönhetően, aki 11 (vagy 12...) találattal együttese házi gólkirálya egyelőre, és 5 gólpassza is van emellett.

A Lommel a Zulte-Waregem ellen kezdi majd meg a rájátszás küzdelmeit.

Átigazolások
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Puskás Akadémia/ Csákvár
Magyar Zsolt
Honlapunk kiszúrta: a Csákvár támadója, Magyar Zsolt a Puskás Akadémiával edzett a válogatott szünet alatt.
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Tovább az összes átigazoláshoz