Fotó: Pinti Attila/ Székely Sport

Légiósok: A korábbi NB I-es támadó duplázott, csapata emberhátrányban aratott győzelmet - videó

Jelena Richárd duplájának köszönhetően nyert a Csíkszereda a román másodosztályban.
Csakfoci.hu 2024. március 10., vasárnap 13:39
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 10., vasárnap 13:39

Kevesebb mint fél óra alatt lerendezte ellenfelét az FK Csíkszereda a román labdarúgó 2. Liga alapszakaszának 18. fordulójában. Ilyés Róbert együttese több mint egy órát játszott emberhátrányban, de így is győzött az FC Ceahlăul Piatra Neamț ellen - számolt be a hírről a Székely Sport.

A csíkszeredai csapat már a második percben 11-eshez jutott, Jelena Richárd állt a labda mögé, Krell kapus pedig hiába érezte az irányt, esélye sem volt védeni (1–0). A 23. percben aztán a korábban Pakson, Zalaegerszegen és Kisvárdán is megfordult Jelena indult meg a szélről befelé, megverte egy az egyben a védőjét, majd könyörtelenül lőtte ki a rövid felsőt, ezzel megduplázta csapata előnyét (2–0).

Csűrös Attila, az FK Csíkszereda csapatkapitánya 30. percben a kiállítás sorsára jutott, azonban a hazai csapat így is megőrizte kétgólos előnyét a lefújásig, és jelenleg az ötödik, felsőházat érő pozíciót foglalja el a tabellán.

A mérkőzés összefoglalója:

Légiósok: A németek szerint Gulácsi volt a Lipcse legjobbja a csapat legutóbbi Bundesliga-bajnokiján
Az rblive.de szerint Gulácsi Péter volt a Lipcse legjobbja a Darmstadt elleni Bundesliga-bajnokin.
Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)