Koszta Márk gólja ellenére a PAE Volosz 3-2-re kikapott a Gróf Dávidot foglalkoztató Levadiakosz otthonában a görög labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján.
A liga honlapja szerint a vendégeknél Koszta Márk és a kapus Kovács Dániel is végigjátszotta a meccset, előbbi a 13. percben talált a hálóba egy megpattanó lövésből. A csatárnak ez volt a harmadik gólja az élvonal mostani idényében.
A hazaiak kapujában végig - a Kosztához hasonlóan a Budapest Honvéddal 2017-ben magyar bajnoki címet nyert - Gróf Dávid állt, együttese hat döntetlen és négy vereség után először nyert. A Volosz a 11., a Levadiakosz a 12. helyen áll a tabellán. (az MTI híre nyomán)
Olvastad már?
Légiósok: Kirakták a keretből a magyar válogatott támadót - sajtóhír
Németh András nem lehet ott csapatában a Karlsruhe elleni vasárnapi bajnokin.
Elolvasom
Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.