Az izraeli Maccabi Bnei Raina magyar támadója, Koszta Márk góllal járult hozzá csapata 2-1-s győzelméhez a Maccabi Haifa otthonában, a helyi élvonal felsőházi rájátszásának 1. fordulójában.
Koszta Márk már az 5. percben betalált egy szögletet követően, egy lecsorgó labdát a léc alá bombázva. Csapata, a Maccabi Bnei Raina összeségében egy meglepő győzelmet aratott a Maccabi Haifa ellen, riválisa így már tízpontos hátrányban van a felsőházi rájátszást vezető Maccabi Tel-Aviv mögött.
A Raina az 5. a tabellán, Kosztának pedig ez volt a 4. gólja az idényben.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.