Fotó: ujpestfc.hu

Légiósnak állt a 2-szeres magyar válogatott szélső, aki az előző idényt Újpesten töltötte - hivatalos

Hivatalossá vált, hogy az Újpestről távozott Kiss Tamás a lengyel másodosztályú Wisla Kraków játékosa lett.
Nyikes Zoltán 2024. július 23., kedd 13:10
Fotó: ujpestfc.hu
Hivatalossá vált, hogy az Újpestről távozott Kiss Tamás a lengyel másodosztályú Wisla Kraków játékosa lett.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 23., kedd 13:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Sikeresen átesett az orvosi vizsgálatokon és hivatalosan is bejelentette Kiss Tamás szerződtetését a lengyel másodosztályban szereplő, de Lengyel Kupa-győzelme miatt az Európa Liga selejtezőjében is induló Wisla Kraków.

A hivatalos közleményből az is kiderül, hogy az Újpestről az előző idény végén távozott szélső 2026 nyaráig írt alá új csapatánál, a megállapodása pedig hosszabbítási opciót is tartalmaz. A 2-szeres magyar válogatott játékos az előző szezonban 28 mérkőzésen lépett pályára a Megyeri Úton és öt asszisztot jegyzett, ezt megelőzően Magyarországon játszott a Puskás Akadémia, a Diósgyőr és a Haladás színeiben is.

A légióséletbe is belekóstolt már korábban, a 2021/22-es kiírást kölcsönben a holland élvonalbeli Cambuurnál töltötte.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz