Fotó: ujpestfc.hu

Légiósnak állt a 2-szeres magyar válogatott szélső, aki az előző idényt Újpesten töltötte - hivatalos

Hivatalossá vált, hogy az Újpestről távozott Kiss Tamás a lengyel másodosztályú Wisla Kraków játékosa lett.
Nyikes Zoltán 2024. július 23., kedd 13:10
Fotó: ujpestfc.hu
Hivatalossá vált, hogy az Újpestről távozott Kiss Tamás a lengyel másodosztályú Wisla Kraków játékosa lett.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 23., kedd 13:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Sikeresen átesett az orvosi vizsgálatokon és hivatalosan is bejelentette Kiss Tamás szerződtetését a lengyel másodosztályban szereplő, de Lengyel Kupa-győzelme miatt az Európa Liga selejtezőjében is induló Wisla Kraków.

A hivatalos közleményből az is kiderül, hogy az Újpestről az előző idény végén távozott szélső 2026 nyaráig írt alá új csapatánál, a megállapodása pedig hosszabbítási opciót is tartalmaz. A 2-szeres magyar válogatott játékos az előző szezonban 28 mérkőzésen lépett pályára a Megyeri Úton és öt asszisztot jegyzett, ezt megelőzően Magyarországon játszott a Puskás Akadémia, a Diósgyőr és a Haladás színeiben is.

A légióséletbe is belekóstolt már korábban, a 2021/22-es kiírást kölcsönben a holland élvonalbeli Cambuurnál töltötte.

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz