Stefan Drazic ismét megmutatta, miért az NB I egyik legjobb támadója.
Még csak a második találkozónál járunk az NB I 24. fordulójában, de könnyen lehet, hogy máris megvan a hétvége legszebb gólja. A Mezőkövesd-Diósgyőr borsodi rangadó 45. percében ugyanis Vajda balról érkező beadását középre fejelte ki Stephen, majd Cseke sodorta el Edomwonyi mellett a labdát, amit Stefan Drazic remek mozdulattal, ollózva juttatott a jobb alsóba, 1-1-re módosítva ezzel az állást.
A 31 éves támadónak ez volt a szezonbeli tizedik gólja, de végül egy pontot sem ért ez a kövesdieknek, miután a második félidőben Bényei találatával megnyerte a meccset a DVTK.
Olvastad már?
Hornyák: "Mi vagyunk a legnagyobb nyomás alatt, de ez nem jelenti azt, hogy Stankovic szembeköpheti a bírót"
A Puskás Akadémia szakvezetője Mészöly Géza eltiltása kapcsán mondott egy erőset Dejan Stankovic kapcsán, utólag viszont már nem kívánta kommentálni a saját szavait.
Elolvasom
Átigazolások
Videoton
Védőt igazoltak
Tapasztalt hátvéddel erősítettek a fehérváriak. A 29 esztendős Hesz Olivér a BVSC-Zugló csapatától érkezett a Videotonhoz.
Légiósok
Spurs-ajánlat Gulácsiért
A Tottenham komoly ajánlatot tett Gulácsi Péterért a téli átigazolási időszakban, de a magyar kapus családjával együtt a maradás mellett döntött.
FTC
Keane és a Tottenham?
A Tottenham következő lehetséges vezetőedzői között ott van De Zerbi és Pochettino is, de Robbie Keane neve is előkerült.