Jövő hétvégén rajtol az NB II-es bajnoksága és a szezonkezdő mérkőzésre ismét különleges videót készített a HR-Rent Kozármisleny.
A saját szurkolói bevonásával és szereplésével készített kisfilmben az egyesület egyik kis focistája invitál mindenkit az első hazai meccsre, amit az egész kisváros nagyon vár már.
Nézd meg a videót:
Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.