Fotó: wartapoznan.pl
Mohamed Mezghrani távozott az NB I-es együttestől és Eppel Márton csapattársa lett a Warta Poznannál.
Csütörtök délután a Puskás Akadémia bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Mohamed Mezghranival. A belga-algériai kettős állampolgárságú hátvéd 2022 januárjában érkezett Felcsútra, és összesen 26 tétmérkőzésen lépett pályára az első csapatban.
A Budapest Honvéd korábbi Magyar Kupa-győztesének pedig már meg is van az új csapata, bejelentette ugyanis szerződtetését a lengyel élvonalbeli Warta Poznan, amely jelenleg a 15. helyen áll a bajnokságban.
Mezghrani a szezon végéig írt alá az Eppel Mártont is foglalkoztató együtteshez, a megállapodás pedig tartalmaz egy plusz egyéves hosszabbítási opciót is.
Olvastad már?
Már most nagy dobásra készül az Újpest: Az NB I egyik legjobb csatárát igazolnák le
A Csakfoci információi szerint a lila-fehérek kísérletet tesznek a Mezőkövesd támadójának, Stefan Drazicnak a leigazolására.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Próbajáték Plzenben
ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Diósgyőr
Az NB I-ből igazoltak
Az előző idényben (kölcsönjátékosként) az NB II-ben 10 gólt szerző MTK-szélső, Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. (dvtk.eu)