A Ferencváros és a Paks mérkőzései az elmúlt években rengeteg fordulatot, drámát és meglepetéseket hoztak. A pályán kívül is rendre forrt a levegő a két csapat között, hiszen Kubatov Gábor, a Fradi elnöke és Bognár György emlékezetes szócsatákat vív egymással.
Vasárnap délután a Ferencváros otthonába, a Groupama Arénába látogat a veretlen és listavezető Paks. A két csapat mérkőzésein az előző években rendre forrt a levegő, ráadásul Kubatov Gábor, a Fradi elnöke, és Bognár György, a Paks vezetőedzője emlékezetes szócsatákat vív egymással. A mérkőzés előtt alábbi összeállításunkban ezeket gyűjtöttük össze.
Átigazolások
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.