Fotó: facebook.com/kubatovgabor
Az FTC elnöke is eítélte és barbárságnak nevezte az Újpesten történteket.
Mint arról beszámoltunk, több újpesti szurkolói graffitit tett tönkre, illetve festett össze néhány FTC-drukker a derbire készülődve, olyan utcai alkotásokat, amelyeken már elhunyt helyi legendák, illetve közismert személyek (Benedek Tibor, Szusza Ferenc és Baczó Tamás) portréit ábrázolták.
Az eset a ferencvárosi érzelmű drukkerek többségénél is tiszteletlenségként csapódott le a hozzászólások alapján és a Fradi elnöke, Kubatov Gábor is elítélte a történteket, a Blikknek reagálva.
Nálam nagyobb tisztelője kevés volt és van Benedek Tibornak. Bárki tette, elítélem a cselekedetet, és barbárságnak tartom
– üzente lapnak a klubvezető.
Olvastad már?
Fradi: Lanzafame megvédte Pesicet - “Jól reagált”
Ami a hétvégén Pesic és Varga Barnabás esete volt, az 2013-ban Lanzafame és Martínez balhéja - csak sokkal durvább kiadásban. Az akkori egyik főszereplő a csakfoci.hu-nak beszélt a 12 évvel ezelőtt történtekről és a mostani csörtéről is.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)