Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt

Kubatov értékelése mindent elmond arról, milyen játékkal nyert a Fradi Debrecenben - videó

A Fradi elnöke sem volt teljesen elégedett a látottakkal.
Nyikes Zoltán 2025. március 10., hétfő 12:11
Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
A Fradi elnöke sem volt teljesen elégedett a látottakkal.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. március 10., hétfő 12:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB I 23. fordulójának zárómeccsén a Ferencváros 1-0-ra nyert a bennmaradásért küzdő Debrecen vendégeként. A hajdúsági együttesnek ez volt sorozatban a negyedik bajnoki veresége, amellyel az utolsó, 12. helyre csúszott a tabellán, míg az FTC a győzelemmel két pontra csökkentette hátrányát a listavezető Puskás Akadémiával szemben.

A lefújást követően a zöld-fehérek elnöke, Kubatov Gábor ismét rövid értékeléssel jelentkezett a közösségi oldalán.

Szóval új szerkezet volt. Botladozott, nehezen ment, nyikorgott, de a győzelem megvan, ez a legfontosabb. Hajrá, Fradi!

– mondta videóüzenetben Kubatov.

A Ferencváros jövő héten a kiesőhelyen álló Kecskemétet fogadja, míg a Loki Győrbe látogat.

DVSC - FTC 0:1

Közzétette: Kubatov Gábor – 2025. március 9., vasárnap

Olvastad már?
Súlyos szerencsétlenség az NB II-es bajnokin: Egyik legjobb barátjával ütközött, koponyatörést szenvedett a rutinos játékos - videó
A Békéscsaba 30 éves játékosa, Csató Martin súlyos sérülést, koponyatörést szenvedett a Csákvár elleni bajnokin, de szerencsére nem kell műteni.
Elolvasom

 

Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz