Kroos váratlanul a magyar válogatottat dicsérte az 5-1-es skótverés után

Váratlanul a magyar válogatottat is dicsérte a skótok elleni kiütés után Toni Kroos.
Mokány Lajos 2024. június 15., szombat 9:46
Váratlanul a magyar válogatottat is dicsérte a skótok elleni kiütés után Toni Kroos.
Szerző: Mokány Lajos 2024. június 15., szombat 9:46

Mint ismert, a német válogatott magabiztos játékkal és fölényes győzelemmel kezdte az Európa-bajnokságot, a házigazdák 5-1-re ütötték ki Skóciát a mi csoportunkban.

A mérkőzést követően a válogatottba visszatért, és visszavonulás előtt álló Toni Kroos úgy értékelte a meccsen látottakat, hogy közben a mieinket is dicsérte.

- Megpróbáltunk nem nyomás alatt játszani, és meg is valósítottuk, amit elterveztünk. Megvolt a tervünk, ami ma szinte teljes egészében működött. Végül nagy különbségű győzelmet arattunk, de a nyitómeccsen az ellenfelünk nem játszott topformában.

A következő ellenfelünk egy osztállyal jobb, mint a skótok

- utalt a mieinkre is a meccs utáni interjújában Toni Kroos az M4 Sporton.

A csakfoci.hu Suzukival jut el a magyar válogatott Eb-meccseire: auto.suzuki.hu

Átigazolások
Újpest
Hazament a lengyel légiós
Az Újpest lengyel középpályása, Damian Rasak egy évre, kölcsönben a hazája élvonalának 11. helyén álló GKS Katowicéhez került. (ujpestfc.hu)
Fradi/Tottenham
Keane-reakció
"Találgatásokkal nem foglalkozom" - reagált Robbie Keane az M4 Sport azon kérdésére, hogy ha úgy adódna, elfogadná-e a Tottenham kispadját, majd az ír edző elviharzott.
Mezőkövesd
Hosszabbítás
2027-ig meghosszabbították Varjas Zoltán szerződését. A 25 éves belső védő idén 14 bajnokin játszott, és két gólt is szerzett.
Tovább az összes átigazoláshoz