Fotó: ujpestfc.hu
Amnesztiát hirdetett a klub a szurkolóival szemben.
Íme, az Újpest ügyvezetőjének közleménye:
"Az utóbbi években az Újpest FC vezetése és a szurkolók közötti kapcsolat eléggé meglazult. Azt szeretnénk, ha ez mostantól megváltozna, és közvetlenül tudnánk egymással kommunikálni. Ehhez az Újpest FC közösségi oldalai alapvetőek, ezért minden olyan kitiltást, felfüggesztést, melyet az elmúlt évtizedben a Klub közösségi felületein alkalmaztak, a mai nappal megszüntetek.
A tiltás feloldása érdekében kérünk mindenkit, aki élni szeretne a lehetőséggel, hogy írjon az amnesztia@ujpestfc.hu címre, és kollégáim rövid időn belül intézkednek.
Hajrá, Lilák!
Benczédi Balázs
ügyvezető igazgató"
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.