Fotó: facebook.com/ScSoroksar
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy Hudák Martin a nyári átigazolási időszakban Mezőkövesdre szerződhet.
Honlapunk úgy tudja, hogy a nyári átigazolási időszakban elhagyhatja az NB II-es Soroksár együttesét Hudák Martin, aki az élvonalbeli Mezőkövesd csapatában folytathatja pályafutását.
A 29 éves Hudák a 2022/23-as szezonban 36 mérkőzésen hat gólt jegyzett a másodosztály ötödik helyén végző Soroksár színeiben. A rutinos középpályás Békéscsabán kezdett futballozni, majd a Fehérvár utánpótlásához került. Innen csatlakozott a Puskás Akadémiához, ahonnan Zalaegerszegre, majd Szegedre igazolt, végül 2020 októberében írt alá Soroksáron. A 25 NB I-es mérkőzéssel rendelkező Hudák a Soroksár játékosaként 96 találkozón 10 gólt és 6 asszisztot jegyzett.
Olvastad már?
NB I: Komoly kapuskeringőn múlik a Fradi válogatottjának a sorsa - részletek
Varga Ádám és Varga Bence helyzete is befolyásolja a Fradi válogatott kapusának, Bogdán Ádámnak a jövőjét.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szivics Topolyán
Hamarosan hivatalossá válhat, hogy Szivics Tomiszlávnak kell benntartania a Topolyát a szerb első osztályban.
DVSC/Paks
Pikáns átigazolás készülőben
A Csakfoci úgy tudja, a debreceniek a dobogóért ugyancsak harcban álló paksiak támadójával, az eddigi legjobb szezonját futó Szendrei Ákossal erősítenének.
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.