Fotó: kozarmislenyfc.hu
A Kozármislenytől távozott Kulcsár Kornél iránt több klub is érdeklődik.
December végén vált hivatalossá, hogy Kulcsár Kornél távozik az NB II 18. helyén álló Kozármislenytől.
- Három klub is érdeklődik irántam az NB II-ből, egyelőre nem tudom, hol folytatom. Olyan helyre szeretnék igazolni, ahol komoly célokért futballozhatok - mondta Kulcsár a csakfoci.hu-nak.
A 31 éves középpályás 2021-ben még az NB I-ben szerepelt a Budafok színeiben és fontos gólokat szerzett.
Kulcsár 100 NB I-es mérkőzéssel rendelkezik, összesen pedig 278 tétmeccsen lépett pályára, melyeken 31 gólt szerzett és 54 gólpasszt adott.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.