Fotó: mlsz.hu
Az angol szövetség (FA) kizárta a magyar válogatott Callum Stylest is foglalkoztató Barnsleyt a FA-kupából.
Az FA szerdai közleményében azzal indokolta a döntést, hogy a harmadosztályú klub színeiben jogosulatlanul lépett pályára egy játékos az első forduló megismételt mérkőzésén a Horsham ellen. A Barnsley elismerte a hibát.
A Barnsley - a magyar védekező középpályással a soraiban - november 3-án hazai pályán 3-3-as döntetlent játszott a riválisával, ezért kényszerült megismételt találkozóra.
Azon múlt kedden bár 3-0-ra nyert a válogatott elfoglaltsága miatt hiányzó Styles nélkül, de az FA utólag megsemmisítette az eredményt, így a Horsham folytathatja a sorozatot a Sutton United ellen a második körben. (MTI)
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csaakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.