Fotó: mlsz.hu
Az angol szövetség (FA) kizárta a magyar válogatott Callum Stylest is foglalkoztató Barnsleyt a FA-kupából.
Az FA szerdai közleményében azzal indokolta a döntést, hogy a harmadosztályú klub színeiben jogosulatlanul lépett pályára egy játékos az első forduló megismételt mérkőzésén a Horsham ellen. A Barnsley elismerte a hibát.
A Barnsley - a magyar védekező középpályással a soraiban - november 3-án hazai pályán 3-3-as döntetlent játszott a riválisával, ezért kényszerült megismételt találkozóra.
Azon múlt kedden bár 3-0-ra nyert a válogatott elfoglaltsága miatt hiányzó Styles nélkül, de az FA utólag megsemmisítette az eredményt, így a Horsham folytathatja a sorozatot a Sutton United ellen a második körben. (MTI)
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.