Kisvárda: Figyelmeztetést kaptak a távozni kívánó légiósok

Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.
Csakfoci.hu 2024. április 15., hétfő 14:34
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 15., hétfő 14:34

A szabolcsi klubnál már korábban is jelezték, hogy a kiesés esetén sem feltétlenül válnak meg a légiósaiktól, és most, egy elég kemény hangvételű közlemény formájában ezt meg is erősítették, mondván csak azok a külföldi játékosok távozhatnak, akikkel a klub vezetése erről meg tud állapodni, automatikus, vagy egyoldalú szerződésbontás a futballisták részéről fel sem merülhet.

Ha mégis, annak következményei lesznek - itt vannak a részletek! 

Átigazolások
FTC / DVSC
Varga mégis a Lokinál védhet
Lehet, hogy Varga Ádám mégis Debrecenben, és nem az FTC-nél véd majd a tavaszi szezonban.
Újpest / ETO
Bedőlhet a lilák nagy üzlete
Egyelőre elakadt Nejc Gradisar Újpestre igazolásának ügye, méghozzá amiatt, hogy nem tudják az ETO-ból pótolni a szlovén csatárt.
Mezőkövesd
Tinicsatárt igazoltak
Új tehetség a csapatban: a 17 éves Angyal Péter Mezőkövesden folytatja. A támadó az őszi idényt az NB III-as Putnok FC színeiben töltötte, ahol 16 bajnokin hatszor volt eredményes.
Tovább az összes átigazoláshoz