Fotó: Altach Twitter

Kirúgták a korábbi világklasszist a magyar játékos csapatától - hivatalos

Az osztrák első osztály alapszakasza megpecsételte Miroslav Klose sorsát, akivel szerződést bontott az Altach.
Budai László 2023. március 20., hétfő 16:55
Fotó: Altach Twitter
Az osztrák első osztály alapszakasza megpecsételte Miroslav Klose sorsát, akivel szerződést bontott az Altach.
Szerző: Budai László 2023. március 20., hétfő 16:55

Az osztrák élvonalbeli Altach bejelentette, hogy menesztette Miroslav Klosét a csapat éléről, az edzővel az együttes 4 győzelmet, 5 döntetlent és 13 vereséget ért el az élvonalban. Az Altach hat meccse nyeretlen, az alapszakasz végeztével az utolsó helyen áll, de még kiharcolhatja az élvonalban maradást.

A csapatnak Bukta Csaba személyében egy fiatal magyar labdarúgója is van, a 21 éves futballistára ebben a szezonban 21 bajnokin is számítottak.

A korábbi klasszis csatárnak ez volt az első vezetőedzői megbízatása, korábban a Bayern Münchenél és a német válogatottnál dolgozott utánpótlás-, valamint asszisztensedzőként.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Loki
Real-nevelés érkezik?
Sajtóhírek szerint a Real Madrid ificsapatának támadója, Erik Vázquez Granados a Debreceni VSC-hez igazolhat.
Kecskemét
Fiatal védő érkezhet
A Csakfoci információi szerint ismét a Pakstól igazolhat a Kecskemét, a kiszemelt a fiatal hátvéd, Debreceni Ákos.
Zalaegerszeg
Külföldi ajánlatot utasítottak el
Sacha Tavolieri információi szerint a belga másodosztályú Kortrijk ajánlatot tett a ZTE-nek Dénes Csanád Vilmosért, ám azt a klub elutasította.
Tovább az összes átigazoláshoz