A magyar kapus belgák elleni bravúrja is bekerült az UEFA szavazására.
A válogatottbeli visszavonulását a napokban bejelentő Király Gábor védése is bekerült az UEFA honlapján meghirdetett szavazásba, a szövetség az év legszebb védésére várja a voksokat - számol be róla az MLSZ hivatalos facebook oldala.
A 107-szeres válogatott kapus a Belgium elleni Eb-nyolcaddöntőben mutatta be a parádés mozdulatot, amely esélyes a végső győzelemre, így Gera Zoltán portugáloknak lőtt gólja után újabb magyar mozdulat arathat sikert. Az év védésére szavazni ezen a linken lehet.
Átigazolások
Crvena zvezda
Stankovicot kinevezték
Hivatalossá vált a korábbi Fradi-edző belgrádi visszatérése. Dejan Stankovic a Fradinál is bevált stábjával dolgozhat majd a Zvezdánál.
Kozármisleny
Czuczi az új edző
Beigazolódott a Csakfoci korábbi híre: Czuczi Mátyás lett az NB II-es Kozármisleny vezetőedzője.
Videoton
Újabb távozó lehet
A nyáron érkezett 24 éves szélsővel, Kálnoki-Kis Zsomborral már megkezdődtek az egyeztetések szerződése felbontásáról. (NSO)