Fotó: twitter.com/ServetteFC
Fejjel hárított a Lugano kapusa.
Vasárnap délután Bolla Bendegúz csapata, a Servette 1-0-ra nyert a Lugano otthonában a svájci bajnokság 10. fordulójában. A magyar válogatott játékos kezdőként 79 percet játszott, kis híján pedig gólt is szerzett.
A 23 éves szélső az 58. percben ziccerbe került, 11 méterről lőtt, a labda pedig a hazai kapus, Amir Saipi fejét találta telibe, aki azonnali segítségre szorult és végül nem is tudta folytatni a játékot. A Servette végül 1-0-ra nyert.
Az eset 1:46-tól
Olvastad már?
Szoboszlai "gólpasszát" 3 méterről rontotta el a liverpooli csapattárs - videó
A magyar válogatott játékos már megcsinálta a nehezét.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.